Viršuj komentaruose pamačiau, jog yra ne tik dviitaškė dinė, bet ir triitaškė eglė. Juokinga :) PS. Malonu, jiog patiko
Nesvarbu, jog ji labai jauna
5191
Boba už vairo, boba už vairo...
5193
Na, ir? Tegu nusiima, vairuoti patartina be jų, manęs nedomina jūsų mados, kai kalbama apie žmonių saugumą
Kaip įmanoma
5193
#12 Anime tas pats šūdas, tik filmukų gerbėjai nemėgsta, kai juos vaikais vadina, todėl ir naudoja kitą pavadinimą. :)
Mūsų laikų poetai
5195
Tik tiek, jog jis absoliutų šūdą mala. :)
Tape
5195
Malonu, jog mano idėją naudojat :)
Ir grožis
5200
#2 Neverk tik, tiesą žmogus pasakė.
Tikrai nebūtina,
5200
#1 Girdėjau kažkada viena užpuolė vilkų gaują ir negailestingai sudrąskė juos. Pramogai, nes mėsą paliko.
Jackie Chan
5201
#6 Ir kalbu už save, bet yra BENT 200 žmonių kurie sutinka su mano nuomone. :)
90-ieji
5201
Tada tai buvo madinga ir tiek.
FAKTAS
5201
Turi angas prie galvos ir taip girdi.
Atgal2021222324252627282930Pirmyn