Nors išvaizda šitų kibirų pošlykštė (švelniai tariant), iš techninės pusės tai visai neblogai (kaip fiat'ui) nusidavęs minivenas. Geras matomumas, belenkaip daug vietos, pigios dalys, mažai specifinių modelio "ligų". O JTD dyzelis dar ir visai smagiai sukasi. Šiaip gana neblogas šeimyninis - darbinis arklys, tik va su dizainu tai čia ryškiai nepataikyta.
Su savo Multipla vežiosiu tik tuos,
4629
Senas opelis turi tik du pliusus:
4630
Savo laiku tai buvo nuostabūs automobiliai. Daug kas juos gyrė, daug kas keikė, bet reikia pripažint - tai buvo automobiliai, skirti žmonėms. Klasika, verta pagarbos.
Koks skirtumas
4631
Iš serijos "kai protas išvažiuoja į užsienį".
Taip atrodo
4643
#10 Tai gal, gerbiamasis, teiksitės apšviesti mus, ką reikia vairuoti, kad nebūtum kaimo ūkininkas (nors niekaip neįkertu, kuom blogai būt kaimo ūkininku) ir ką reikia pasikelt ant domkrato aikštelėje šalia kartoninio daugiabučio, kad gaudytumeisi mechanikoje?
Gražiausi Paukščiai
4668
Jo. Ypač supuvusios kregždės, išpjautais duslintuvų koriais.
Tik iš pradžių daug kam tai atrodo - nieko blogo
4668
O taip, gateway theory. Žinom mes šitas pasakas.
Jie jau pasiruošę...
4671
Įsidiekit adblock plus ir pamiršit visas reklamas.
Aš nežinau kaip TU
4673
O man tai visiškai po*uj.
AUDI be QUATTRO
4677
2,2 turbo quattro - the best from audi. Ever.
Jus nepatikėsit
4697
Leiskit spėti: amžinasis įšalas?
Atgal123456789Pirmyn