PATALPINTI
Nors išvaizda šitų kibirų pošlykštė (švelniai tariant), iš techninės pusės tai visai neblogai (kaip fiat'ui) nusidavęs minivenas. Geras matomumas, belenkaip daug vietos, pigios dalys, mažai specifinių modelio "ligų". O JTD dyzelis dar ir visai smagiai sukasi. Šiaip gana neblogas šeimyninis - darbinis arklys, tik va su dizainu tai čia ryškiai nepataikyta.
Savo laiku tai buvo nuostabūs automobiliai. Daug kas juos gyrė, daug kas keikė, bet reikia pripažint - tai buvo automobiliai, skirti žmonėms. Klasika, verta pagarbos.
Iš serijos "kai protas išvažiuoja į užsienį".
#10 Tai gal, gerbiamasis, teiksitės apšviesti mus, ką reikia vairuoti, kad nebūtum kaimo ūkininkas (nors niekaip neįkertu, kuom blogai būt kaimo ūkininku) ir ką reikia pasikelt ant domkrato aikštelėje šalia kartoninio daugiabučio, kad gaudytumeisi mechanikoje?
Jo. Ypač supuvusios kregždės, išpjautais duslintuvų koriais.
O taip, gateway theory. Žinom mes šitas pasakas.
Įsidiekit adblock plus ir pamiršit visas reklamas.
O man tai visiškai po*uj.
2,2 turbo quattro - the best from audi. Ever.
Leiskit spėti: amžinasis įšalas?
Grįžti į viršų