Svajonė...
- BMW?
4166
Kad ir kiek surudyjąs būtų BMW
4166
#1 Žiūrint, ką su kuo lyginsi. Bet jei lygint šitą nenusisekusią BMW parodiją e36 kregždę, tai tada gal bet kokia ubagė geriau.
Kai rieda Bulka
4166
Tai kad čia beškė (B4), o ne būlka (B3). Neužmušamas aparatas, sukurtas žmogui.
Net ir iš šūdo galima
4166
Atsiprašau, gerbiamasis Gintai Tamulėnai, bet nuo kada VW Golf MK2 yra šūdas?
Kodėl pas Lekas daugiau smegenų?
4166
Tu, lenke, gal pirmiau lietuviškai rašyt išmok, o tada viešoj erdvėj reikškis.
- Koks tavo darbas?
4283
Rotopress'as... Geras daiktas, kol valdymas šaibom neišeina.
Gyvens 2 kartus ilgiau
4295
Va, va, čia tai teisybė. Mašina, skirta žmogui.
Ką mato paprasti žmonės
4346
Gal pats laikas būtų nustoti vartoti tai, ką vartoji ir į pasaulį pažvelgti blaiviomis akimis?
Tu gal būk
4403
Devyni metai po vidurinės baigimo aš vis dar laukiu, kol viso šito man prireiks.
Visada viskas baigiasi gerai,
4470
(c) Paulo Coelho
Man tik įdomu, kas tvirtina tokių beraščių demotyvacijas, kurie nesugeba elementaraus sakinio be klaidų suregzt? "Reiškia", "reiškiasi", "ne pabaiga". Kiek klasių baigė ta Asledine? Įtariu, ne daugiau, nei tris.
123456Pirmyn