VW Golf mk2 yra puikus automobilis, neturėjęs lygių savo klasėje, patikimas ir patvarus, ekonomiškas ir praktiškas, gamintas žmonėms, o ne autoservisams ir garantiniam aptarnavimui. Tai automobilis, pakeitęs automobilizmo istoriją. Ir sakykit ką norit - jokie tiuninginiai bemsai ar mersai šito kibiro neperspjaus, nes jis jau tapo klasika.
Koks gyvenimas...
4724
Padaryk šviesą garsiau!
4724
O fak.... Bičiukui nusimato bent dvi bemiegės naktys.
70 kW
4737
#19 Žinau. Šiaip tai man reikia patvarios, pigiai eksploatuojamos darbinės mašinos. Ir stažo ir metų turiu pakankamai, tai kilovatai reikšmės neturi. Taip pat sudomintų neužvytas E30 2.4 turbodyzelis, sedanas/coupe. Gali būt nedaug muštas arba surūdijęs.
70 kW
4738
Pirkčiau nesupuvusią ir nesudaužytą, gyvu varikliu audi C3 leistarankę, 2.0 TD arba 2,5 TDI. Pirmenybė universalams. Gali būt automatas.
Ir tada papūtė stiprus vėjas.
4740
Charles C. Ebbets, 1932 m rugsėjo 29 d, GE Building statybos, 69 aukštas.
Kyla nervai
4759
Mano kibiras daugiau 165 km/h neina, o viršijus 130 km/h pradeda degint brangų baltarusišką dyzelį protu nesuvokiamais mastais, taip kad nereikia čia lipt ant mazolių su tokiom demotyvacijom.
Automobilio spalva
4766
#2 Aš nieko nesakiau apie mašiną. Kregždė, nors žingsni atgal nuo chuligankės, savo laiku buvo geras aparatas.
Automobilio spalva
4766
Iš serijos "statau kaip moku". Ant šaligatvio ir geltonos linijos.
Įdomu, o vanduo gazuotas ar ne?
4768
Bet tai kokie dantys!
Nestumk ant MANO pirmos mašinos,
4787
Su nostalgija prisimenu savo pirmą, už sunkiai uždirbtus 1200 litų pirktą mazdukę. Senas kibiras, bet kaip eidavo.... O kaip benzą rydavo...
Atgal12345678910Pirmyn