Labai gera.
Dieve
5904
Darom 2010
5904
#1 Joo, šitas pataisymas dar labiau patraukė dėmesį nei demotyvacija. xDD
Nebūk lama !
5904
Wtf? xD... Atvirai pasakius, įdėmiau paieškojus laisvai rast galima kiekvienam žmogui kokį nors padarėlį sulygint..
Traukinys
5904
Jou, daug ir truputį komentarų čia sulaukė.. xD Bet rimtai Kur jūsų tolerancija? + Keistas suvokimas,kad jei jau atrodo žmogus kitaip jis yra Cituoju "atsilupeliai,protiškai nesveiki, išsigimėliai" Nebūtina išvadinti taip tik todėl, kad jų apranga kitokia, kad jei nori išsiskirt ir yra vienokie ar kitokie, labai įdomu man kas slepiasi už šitų viskuo nepatenkintų komentatorių. Turbūt viskuo nusivylę ir tik "formatą" pripažįstantys asmenys..
Lietuvaitės
5904
Na jei jau mėgsta pudrą kuri keliais tonais tamsesnė, tai galėtų ir sulygint bent...
Vokietija
5904
Toleruoju aš tokius. xD But jis man tikrai per mergaitiškas .. xD
Visi skirtingi -
5904
#5 Am, o būtina pamatyt akis, kad pasakyt ar žmogus gražus? O_o... Visiškai nemanau, kad tai būtina.
Traukinys
5921
#41 Aš dar kai neužsireginus buvau taip ir sakiau.. xD"...maždaug pažįstu vapšė be jokio style zmoniu kurie sugeba pasipjaustyt"
Traukinys
5921
Gehg.Wow, įsivaizudoju kookia ,,emo" buvai.. xD Kad būdama 13/14 rangiesi ar maždaug šukuosena tokia turi nereiškia, kad esi emo.. xDD (be to buvai tai pjausteisi? O_o)
Traukinys
5921
Na gerai, kažkas pjaustosi, kažkas ne.... Kitiem kapų paminklus vartyt patinka.. Kad kažkas kažką padaro paplatiną tą šh nereiškia kad visi to style atstovai yra tiek pertrenkti.. xD
Atgal272829303132