PATALPINTI
xD... Patikti man toks penalas xDD
#69 Jo macius linksmą. xD Ne visada jų išraiška vienoda. Tu y akis pažėk daaaa. xD ... Seniau žmonės irgi medicinos neišmanė, bet kažkaip juk sugebėdavo ir išsigydit kaikurie .. Daaa
Talentas 5884
(mm) Kooks balsas..
Čia jau aučh.
Vyncas 5885
#27 Nusišnekėjote, ir dinkite.. :D
Vyncas 5885
#325 Tas ir yra mums in LT trūksta nors trupučio tolerancijos pripažint kitokius..
Vyncas 5885
Padarė vienas, ok padarė kitas, tai ne padarė dar trečias. Copy, copy.. Koks bandos jausmas... Jei varo, jie pavarysiu ant jo ir aš.. Brrr
Jeeez, xDD...
Vyncas 5885
#322 Aš tiesiog turėjau trumpus plaukus ir ilgesnius gale, susistatydavau ežiuką, o kitus palikdavau palaidus, visiem žinoma buvo tragedija žrėk TA eina, visi mielai pamiršo mano varda iš karto.
Kerzai 5885
#133 Ji manyčiau norėjo pasakyti (Eikit visi komentuoti Vinca i sia tema ir kelkite jos reitinga (Tema yra mot gim, so JOS tinka, ir ne apie Vincą čia.)
Grįžti į viršų