#13 Jį cosplayint nebus sunku.. XD Man patiko ta scena ant stogo, kai apie savižudybę ten šnekėjo.. xDD Galvoju, yeah, kietas xD
Izaya Orihara
5772
Izaya Orihara
5772
Man tai iš anime yra daug gražesnių. XD.. Šito charakteris pagal anm man patinka.. XDD
Ne viskas, kas atrodo miela ir gražu
5829
Patinka man šitas anime, žiaurus, bet..
Sakai, kad nėra laimės už pinigus?
5856
#7 Bet Tu pridarei problemų matyt dar daugiau nei šuniukas..
Kartais trūksta tik vieno žmogaus,
5864
O taip... +5
Lietuva
5864
Toks ir nemanau, kad skanus gali būt.. xD...
Nieko nėra įkyresnio, kaip laimingas žmogus
5864
Ypač jei nėra nuotaikos.Brr.. xD Nors pati kai laiminga tai užsičiaupt irgi nemoku xDDDD
Lietuviškų mokyklų tikrovė
5864
#8 xD.. Nesiseka jums xD
Voras
5864
Kokios akytės mielos. xDD
Bažnyčia...
5864
Eam, patiko xD... Susilūžau žiūrėdama tai belekaip xDDD
123456Pirmyn