#259 Jezz, Ant normalių niekas nestuma, bet forsai dažnai patys nusipelno. Gerai emo,gal lenda į viešumą, bet bent nesielgė taip kaip forsai, nėra tokei aršūs, ir t.t
Traukinys
5873
Romantikai
5873
Man tikrai svarbu... Su kažkokiu pasikėlusiu, bet turtingu, kvailu, nejautriu, neromantišku, fu, nee.. Nenorėčiau tokio.
Draugystė
5873
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Romantikai
5873
#23 Džiaugiuosi, kad aš ne tie 95% , man mašinos, ir pinigai, visai net ne antraeilis dalykas, tiksliau gal net trečiaeilis, Charakteris, bendravimas, savybės.. Hmm, va kas svarbu..
Siunčia paprastai ten, iš kur negrįžtama,
5873
Heh, svarbu supratai. xD
Atiduosiu kačiuką į geras, rūpestingas rankas...
5873
#3 Gerai, kad skandina? Gal tegu geriau užmigdo, arba sugeba susitvarkyt su kate, kad jai netektų atsivest kačiukų, o po to, tų kačiukų nereikėtu nei skandint, nei migdyt, nei į gatvę mest...Didvyriai, jūs didvyriai.. Skandinant, taip pat kenčia.
Gėlės
5873
Žmogus juk gyvendamas daugybę kartų sugeba paklausti: - Ar verta?...
Čia tik palyginimas..
Pinigus skolinkis iš pesimisto.
5873
Blem. xDD susimėčiau.. XD Pamačiau, kad jau parašyta ką reiškia.. XD
Pinigus skolinkis iš pesimisto.
5873
Mhm.
Romantikai
5873
Manau atvirkščiai romantikai, madingi.. Bent man jie labiau patinka, nei eiliniai ,, kietuoliai"
Atgal12345678910Pirmyn