PATALPINTI
Traukinys 5873
#259 Jezz, Ant normalių niekas nestuma, bet forsai dažnai patys nusipelno. Gerai emo,gal lenda į viešumą, bet bent nesielgė taip kaip forsai, nėra tokei aršūs, ir t.t
Romantikai 5873
Man tikrai svarbu... Su kažkokiu pasikėlusiu, bet turtingu, kvailu, nejautriu, neromantišku, fu, nee.. Nenorėčiau tokio.
Draugystė 5873
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Romantikai 5873
#23 Džiaugiuosi, kad aš ne tie 95% , man mašinos, ir pinigai, visai net ne antraeilis dalykas, tiksliau gal net trečiaeilis, Charakteris, bendravimas, savybės.. Hmm, va kas svarbu..
Heh, svarbu supratai. xD
#3 Gerai, kad skandina? Gal tegu geriau užmigdo, arba sugeba susitvarkyt su kate, kad jai netektų atsivest kačiukų, o po to, tų kačiukų nereikėtu nei skandint, nei migdyt, nei į gatvę mest...Didvyriai, jūs didvyriai.. Skandinant, taip pat kenčia.
Gėlės 5873
Žmogus juk gyvendamas daugybę kartų sugeba paklausti: - Ar verta?... Čia tik palyginimas..
Blem. xDD susimėčiau.. XD Pamačiau, kad jau parašyta ką reiškia.. XD
Romantikai 5873
Manau atvirkščiai romantikai, madingi.. Bent man jie labiau patinka, nei eiliniai ,, kietuoliai"
Grįžti į viršų