PATALPINTI
#13 Kaip kitoms nž, bet FAKTAS, kad man tikrai nepavyktu xD
#10 Bent dabar taip, xD Nors bendravimas daaaug svarbiau, bet į išvaizdą visgi visada pirmiau atkreipiamas dėmesys.
#7 Nu jūs apsispręskit. xDD Sakai, kad emo vaikinukai gražu išvarto ant beleko, pasakai kad šis, irgi negerai.. :/ xDD #8 Faktas, kad gražesnių būna,bet šitas irgi.. (mm) xD
#73 Spėju ten irgi Japan? xD
aww..
Iš oro, kai vertina.. Užknisa.
Hehe. xD (y)
Grįžti į viršų