PATALPINTI
#4 Kaip emo, scene.. xD
Heh, man tokie mielesni patinka..
Šitame, man vistiek truputį perdaug xD
Vyncas 5874
#346 Eglė, užkliuvo.. Joo. Keistas Tu xD
Vyncas 5874
#344 Tai manau, nuomonė apie mane irgi tada nekokia..? Ką žinau tik tai, kad su Egle bendraut man patinka, ir tie neva bereikšmiai komentarai nieko apie žmogų nesako.
delfi 5874
Blem.. Gaila Man Modesto.. Patiko man Jo šnekos ir t.t.. Eh.. Širdininkas kaip ir aš.. Knisa, kai žn, kad taip gali nutikt bet kam..
Vyncas 5874
#342 Ne negeriau, Ji ne žiurkė, ne kurva, ne.. Tu Jos net nepažįsti, nebendravai, nespręsk apie ją. Manyčiau, neturi tokios teisės.
Vyncas 5874
#340 O Tu nx, nežinai ji kurva ar ne, laikyk rankas toliau nuo klaviatūros,kad tokių nesąmonių nebe pririnktum.
#4 Čia vapšė ne į temą. Vadint debilais beleka.. Ramiau..
Ne nu tokios demo.... xDD
Grįžti į viršų