Ai nwm. xD Tik susidomėjau. xD
Kuo mažiau žmogus mąsto arba žino savo privalumus.
5877
Kuo mažiau žmogus mąsto arba žino savo privalumus.
5877
Aš tik teiraujuosi. xD Kažkas gi mėto xD So, domiuosi xDD
Kuo mažiau žmogus mąsto arba žino savo privalumus.
5877
Tai pakomentuokit, kas nepatikti. xD Vis vien po 1 mėtot xD
EMO
5877
#7 Na taip.
#8 Pas mane vienas pažįstamas, tiesiog turi rankas kurios akivaizdžiai žiauriai pjaustytos,nervai, gėrimas. Paveikė, tai sugeba taip nusiramint, nors man tai atrodo per žiauru.
EMO
5878
Auch. xD,, Bet tokias nsmn, daro ne vien emo... xD Žn,ir tokių kurie tiesiog priklausomi nuo pjaustymosi, neva, jiems ramiau būna. Ar da ką po to..
Turbūt, Tu nepatikėsi. O supratęs gal nekęsi JO
5878
#63 Na čia iš Japonų grupės SuG, Jo vardas Takeru, ir taip jie visi į merginas ten panašūs.
Turbūt, Tu nepatikėsi. O supratęs gal nekęsi JO
5878
#56 Žmonės, knisat, pamatot kažką ir iš karto EMO..
Turbūt, Tu nepatikėsi. O supratęs gal nekęsi JO
5878
#53 Jis, Japonas xD
#54 Glazuss xD
Kerzai
5878
#191 Jų pasauliui reikia, gal net labiau nei Tavęs.. Nes aš dar neįžvelgiu Tavo pačio prasmės čia. Tik pykt, keiktis, stumt. Ką dar moki? Nieko.. xD
Profesija
5879
Nice xD
Atgal678910111213141516Pirmyn