PATALPINTI
Ai nwm. xD Tik susidomėjau. xD
Aš tik teiraujuosi. xD Kažkas gi mėto xD So, domiuosi xDD
Tai pakomentuokit, kas nepatikti. xD Vis vien po 1 mėtot xD
EMO 5877
#7 Na taip. #8 Pas mane vienas pažįstamas, tiesiog turi rankas kurios akivaizdžiai žiauriai pjaustytos,nervai, gėrimas. Paveikė, tai sugeba taip nusiramint, nors man tai atrodo per žiauru.
EMO 5878
Auch. xD,, Bet tokias nsmn, daro ne vien emo... xD Žn,ir tokių kurie tiesiog priklausomi nuo pjaustymosi, neva, jiems ramiau būna. Ar da ką po to..
#63 Na čia iš Japonų grupės SuG, Jo vardas Takeru, ir taip jie visi į merginas ten panašūs.
#56 Žmonės, knisat, pamatot kažką ir iš karto EMO..
#53 Jis, Japonas xD #54 Glazuss xD
Kerzai 5878
#191 Jų pasauliui reikia, gal net labiau nei Tavęs.. Nes aš dar neįžvelgiu Tavo pačio prasmės čia. Tik pykt, keiktis, stumt. Ką dar moki? Nieko.. xD
Profesija 5879
Nice xD
Grįžti į viršų