PATALPINTI
#37 Man pavyzdžiui, iš visos grupės Takeru yra vyriškiausių bruožų...
#3 Nė už ką. xDD
XD.. Pradėjau maniją. xD Įkėliau vakar vieną, šnd visi. XDD
#38 Man asmeniškai Jis irgi gražus.. Tamsūs man irgi labiau patinka.. O Demo įdėjau tik, tam, kad pažiūrėt kaip reaguos žmonės, kurie sugeba stumt ant dar vyriškesnių, bet matau, kad visai ramiai dar reaguoja..
#33 Grupėje SuG - visi vaikinai. xD
ALT+F4 5879
#11 Gerai, kad nieko gero nebuvo sujungta. xD.. Būčiau susiparinus tai.. xD
ALT+F4 5879
Damn. xDD Sužinojau, bent xD
#27 Tai būtų, žiauriai nepavydėtina situacija. xDD... #28 Ou jaa <3 xDDD #29 :// Tokie bx varo kompleksą mums xD
#25 Nurengsi, sužinosi xDD
#21 Nepanašus, bet Japonas.. xD Daug jų ten tokių..
Grįžti į viršų