Omg. xD.. Poor Poland xD
Nuomonės
5880
Kai kurie ūkininkai
5880
XD.. Na žmogų vadint LOL, kažkaip XDDD. Matau daug kas nežino tikros reikšmės xD
Vyrai
5881
Ką viščiukas, ką viščiukas, jis Turi elgtis gerai, pagal taisykles xD
Vyrai
5881
#14 Ea, pėdom galvot, manau sunku xDD
Vyrai
5881
#12 Vata balta, būna.. :D
Vyrai
5881
#10 Labai įdomu kuria vatos dalimi Jis galvotų? xD
Pankas
5881
Vaikas, džiaugiasi savo stiliumi. xD
Vyrai
5881
#7 Vaikas.. XD Višta gi pliušinė. xD
#8 Na, dėl patogumo nesiginčijam xD
Lyčių diskriminacija
5881
Tiksliai,xD
Vyrai
5881
Jis ne vienas, Jis Su Viščiuku, Jis galvoja keršto planą, Ir jis jaučiasi saugus.. xDD
Atgal1112131415161718192021Pirmyn