PATALPINTI
Nuomonės 5880
Omg. xD.. Poor Poland xD
XD.. Na žmogų vadint LOL, kažkaip XDDD. Matau daug kas nežino tikros reikšmės xD
Vyrai 5881
Ką viščiukas, ką viščiukas, jis Turi elgtis gerai, pagal taisykles xD
Vyrai 5881
#14 Ea, pėdom galvot, manau sunku xDD
Vyrai 5881
#12 Vata balta, būna.. :D
Vyrai 5881
#10 Labai įdomu kuria vatos dalimi Jis galvotų? xD
Pankas 5881
Vaikas, džiaugiasi savo stiliumi. xD
Vyrai 5881
#7 Vaikas.. XD Višta gi pliušinė. xD #8 Na, dėl patogumo nesiginčijam xD
Tiksliai,xD
Vyrai 5881
Jis ne vienas, Jis Su Viščiuku, Jis galvoja keršto planą, Ir jis jaučiasi saugus.. xDD
Grįžti į viršų