PATALPINTI
#19 Vaikinu. Tiesiog tai yra sceninis Visual key stilius, kuris priimtinas Japonijos Roko grupėms.
#14 Va,va, sakau, kad graži būtų. xD #17 Blakstienos, tai blakstienos.. Čia bendras vaizdas nuo blakstienų dar nesikeičia.. xD
Religija 5879
Aš asmeniškai, kažkuo tikiu, bet ne Religija. xD Kažkoks egzistavęs žmogus manęs neįtikina. xD
#9 Žinoma, žinoma. xD Bet kaip vaikinui, manyčiau pakakti :D
#7 Jap iš SuG Čia Takeru xD
#3 Va,va.. xD..Graži mergina būtų.. :D
Aš tik atsižvelgiu, į daugumą Demotyvacija.lt lankytojų nuomonę, Jie užsipuola ir vyriškiau atrodančius. Tad tiesiog, parašiau, kaip reaguos dauguma. xD
Jeigu 5880
Po galais, liūdna..
Ea, kas čia per. O_o. Poor Kitty xDD.. Rimtai į balandį neša. xDD
Dievas gal ir yra, bet viena religija nesamonė.. Tikėk kažkuo, o ne sukurtu stabu. Ramiau bus
Grįžti į viršų