PATALPINTI
Ir nafik vapšė tokių ieškot.. O_o xD
Pzd**,, Kai ,.. omfg fuu
Kodėl be idėjų? Kodėl be moralės? Ir kodėl be smegenų? Susidomėjau, paaiškink.
Už religiją mokėt, absurdiška. Visiškai, jei Dievas ir yra nemanau, kad jam rūpi, kas kur ir kaip meldžiasi tuo labiau visokios cerkvės ir t.t
#1 OMG xDDDD
Nekenčiu to jausmo..
Nes jis- 5877
xDDD... OMG xD
#10 Aš tūpa? M, miela. Išreiškiau kaip išreiškiau, kažkodėl kaikas suprast sugebėjo.. Pasakyt kaip? Kuo mažiau žmogus mąsto apie savo privalumus, arba kuo mažiau žino juos. Tuo labiau jis mums patinka. Dabar ok? Gal vis dėl to, žodžių kiekis ribojamas ten.
Em, xDD Tai, kad KUO mažiau žmogus mąsto apie savo privalumus ir žino juos. Čia ta mintis, o ne tai, kad jis kuo mažiau mąsto apskritai xD
#2 Rofl x'DDD
Grįžti į viršų