Ir nafik vapšė tokių ieškot.. O_o xD
2 Girls 1 Cup
5876
2 Girls 1 Cup
5876
Pzd**,, Kai ,.. omfg fuu
Taip ir gyvena...
5876
Kodėl be idėjų?
Kodėl be moralės? Ir kodėl be smegenų? Susidomėjau, paaiškink.
4000 vaikų gyvybių
5877
Už religiją mokėt, absurdiška. Visiškai, jei Dievas ir yra nemanau, kad jam rūpi, kas kur ir kaip meldžiasi tuo labiau visokios cerkvės ir t.t
Nekask duobės kitam
5877
#1 OMG xDDDD
Tas keistas jausmas
5877
Nekenčiu to jausmo..
Nes jis-
5877
xDDD... OMG xD
Kuo mažiau žmogus mąsto arba žino savo privalumus.
5877
#10 Aš tūpa? M, miela. Išreiškiau kaip išreiškiau, kažkodėl kaikas suprast sugebėjo..
Pasakyt kaip?
Kuo mažiau žmogus mąsto apie savo privalumus, arba kuo mažiau žino juos. Tuo labiau jis mums patinka.
Dabar ok? Gal vis dėl to, žodžių kiekis ribojamas ten.
Kuo mažiau žmogus mąsto arba žino savo privalumus.
5877
Em, xDD Tai, kad KUO mažiau žmogus mąsto apie savo privalumus ir žino juos. Čia ta mintis, o ne tai, kad jis kuo mažiau mąsto apskritai xD
Perdėta meilė
5877
#2 Rofl x'DDD
Atgal56789101112131415Pirmyn