PATALPINTI
Žmonės.. 5879
Bet, kad ir suvaidinta visa laida, šitaip iš savęs išsityčiot.. Jezz.
Taip..Aš be žodžių.. Taip elgtis, omg.. Na* apsiverkiau net. Blm..
#50 Heh, na aš šita įmečiau pirmiau, ir kaip matai, patvirtinta xD
RANKA 5879
Žymos, paaiškina prasmę. xD
xD.. Įmečiau, kad pinigų neprireiks.. xD
Fu xD,,
2PAC 5879
Daug vertesnių žmonių vadintis Legendomis. O Jis tik atlikėjas. Neišradęs, neišgydęs ir neišgelbėjęs ko nors. Nors Jo jo dainos tikrai geros.
Forsai 5879
#98 GYDIKIS... Emo, Scene, Punk, Goth, Visi Žmonės, Žydai ar ne Žydai irgi žmonės..
Man, net kai J-rock buvo tamsi giria, visai patiko šitie vaikinai. xD
Grįžti į viršų