PATALPINTI
O, šitie..>Rimtuoliai gi ble >.<
Lešiai, kai norėčiau.. xD
Yezz, na pasiskaitykit kartais ką aš pasakyt norėjau ar sunku? xDD
Geras. +5..
Anime 5876
Cute xD Blem toky kiciu tulėjau..
Vaikas 5876
Mane tai kartais labai erzina, bet šiaip laaabai faina. :D
#14 Tolerantiška tokiems ir aš, tik jis matyt ne mano skonio xD.
xD... Roawr xDDDD
#15 Rofl xDD.. Aš tai visgi, valgiau naktipiečius.. xDD Ko tai bijau, kad viskas sukils.. xDD
Susitraumavau kuriam laikau dėl šitų video.. xDD
Grįžti į viršų