PATALPINTI
Kietai čia XDD
Ačiū, 5880
xD.. Tokios Demo, man patinka xD
Auwch, kaaip skaudžiai ://
Traukinys 5880
#237 Išsigimęs TU... Eik skandintis, užknisai rimtai xD
#138 Tu tikrai proto likučius palikai kažkur Pabradės užkampy?
#25 Tu esi GAIDYS, ne autorius, eik žudytis. Knisi jau.
Kerzai 5880
#184 Išsiliejai? Gerai, dabar išbrauk iš žodyno keiksmažodžius ir suprasi, visai nieko TU čia nepasakei, atvėsk.
xD.. Nepyktaukit čia vieni ant kitų. xD
KREPŠINIS 5880
Tokie žmonės verti pagarbos..
Man Kaunas atvirkščiai Geras miestas. xD Gražus pvz xD
Grįžti į viršų