PATALPINTI
T.T Kokios mes nulinės reiškėmės xD..
#144 Džiaugiuosi už jūsų laimę. xDD
#142 Dabar suprantu, kodėl visi prie manęs stengdavosi negalvoti, apie biznius.. xDD
#140 Laimė, plantacijos derliuje ane? xD. P.S , nėr už ką xD
#138 Sekmės, jum xD #137 Nu jo, pinigiai nebe taip svarbu kai tokia plantacija xD
Tai jau plantaciją rengsitės? xD
<--- xD ^-^
Net spalva nepanaši xD.. Geriau tokios nevalgyt..
Eww, :/
XDD, mirtina vaizdajuostė.. xD
Grįžti į viršų