#16 Taip, taip. Tai mašina. :D
Nori tapt žiedų valdovu?
5881
Nori tapt žiedų valdovu?
5881
#11 Ou jaa, na šiaip ir Audi naujos gražios, tik BMW vistiek mane dar tebetraukia xDD
Jį turi visi
5881
Jo, kažkam aš ft irgi taip gadinu xDDD
"Saviakai"
5881
Omg. xDD Smagiai.
Kam pirkti knygos skirtuką už 10 litų,
5881
Aš tai išvis kortas naudoju xDD
Nori tapt žiedų valdovu?
5881
#7 Man BMW irgi labiau patinka xD
Temidė
5881
Čia geras tikrai xD
Kam pirkti knygos skirtuką už 10 litų,
5881
Nei to, nei to nedaryčiau xD.. Bet mintis gera xD
Šokiai
5881
xDD Omg xD.
- Atsiprašau, bet atrodo nukirpau jums ausį...
5881
Žirklės tai. woow xDD
Atgal1415161718192021222324Pirmyn