PATALPINTI
#16 Taip, taip. Tai mašina. :D
#11 Ou jaa, na šiaip ir Audi naujos gražios, tik BMW vistiek mane dar tebetraukia xDD
Jo, kažkam aš ft irgi taip gadinu xDDD
"Saviakai" 5881
Omg. xDD Smagiai.
Aš tai išvis kortas naudoju xDD
#7 Man BMW irgi labiau patinka xD
Temidė 5881
Čia geras tikrai xD
Nei to, nei to nedaryčiau xD.. Bet mintis gera xD
Šokiai 5881
xDD Omg xD.
Grįžti į viršų