PATALPINTI
#43 Am, tai aš tada irgi nenormali, nes tokį avatara irgi mielai užsidėčiau.. Smagu xD
#41 O dabar pasidomėsiu, matęs Chzarija? xD..
#43Va, va. Tame ir esmė, o čia turi laiko pagalvot, pamąstyt... :D
Internetinius stumikus nuramint sunkiau nei paprastus realius žmones kurie tai bando realybėje pasakyt.. xD
Po*ui 5882
Čia vistiek geras. xDD
#38 Gerai, bet vistiek, mėgo ar ne, kas juokingiausia žmonės sukuria demotyvacijas apie Vynca ir aiškina, kad reikia kurt geras demo, kad pakliūt į TOP, kai patys sukuria totalų šlamštą. xD Ir dabar Chzarija visiem tapo neįtinkančia,gosh...
#4 xD,, omg xD Bet avėt megztinį tikrai įdomus gebėjimas xD
LAIKAS 5882
Gaila, bet taip.
Pažintys 5882
Tiesa. xD
Grįžti į viršų