PATALPINTI
Aš nelaikyčiau XD
xD.. Vistiek man šita reklama patinka xD
Bet pastebiu, atsiranda daugiau žmonių, kurie pradeda tai suvokt.
Fyfinuukai. xD
xD... Rmt kaip iš kaleimo bėglių xD
Patiko.
xD Ne nu..
#22 Jei Tu per vaikystę kritai , nebūtina dabar savo pagiežos ant kitų liet.. xD..
Užskaitau.
Gaila man šito kačiuko xD
Grįžti į viršų