PATALPINTI
#79 Na dėl Miyavi ka žn, man jis mažiau į mergina panašus.. Daug mažiau nei Takeru, Shinya tai, bent mano manymu vyriškus veido bruožus turi. O_o.. Na Uruha iš Gazettes panašiau į merginą, but. Man asmeniškai Takeru still labiau..
#3 Nevėlu, just, to, ką per naktį išmoksi vistiek gali ir nepritaikyt.. xDDD...
Čia tai geras. xDD
Palaikymui 5869
Belekaip, patinka.
Iliuzija 5870
Damn, akys pavargo žiūrėt xD
#9 O kam to? Lengviau pritart, manyčiau.
Nežinau kodėl, bet šis labiau patiko filme. xD
Domas ir Karoona - Cukrus Citrinoj ..
#15 Apsispręsk tada xD. Ar sumaut mane, ar sakyt nenuvertink savęs. xD Nors man tai dzin xD
Grįžti į viršų