PATALPINTI

Lietuviškų mokyklų tikrovė - Vanduo šaltas ir šaltesnis

2010.05.31 xaoc
  • 231
33
mokykla,xaoc







Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
#32 tai ant sienu nemyzk ir bus normalus kvapas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
rimtai ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Pas mus kriauklės normalios, bet iš tualetų kvapas tai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#29
Tai namo visi issinesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Pas mus tai po 2lt gal kas 2 mėnesius renka tualetiniui popieriui, kurio man šūlėj nereikia. Turiu vienkartinių servetėlių, nes tualetinio popieriaus niekad nebūna:)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#27
Joo xD
Svečiams pasirodžius per techno pamokas dar ne žemės vežiojamos, o "skanaujamos" arbatos rūšys xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
O tualetinis popierius atsiranda tik pasirodzius sveciams..
mantukas182 5860    
karštas vanduo - coming soon.
Nuotraukos nėra
arrmiis 5860    
xD Axujenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Tegul dziaugiasi kad vps vandeni turi. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#8 xD o kur tu mokaisi?? prie lauko tuliko?
-Viktorija- 5863    
#8 omg xD
GuoDy 5864    
#8 xD.. Nesiseka jums xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
geras.;D
Gusta-Fang 5865    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#8 tikrai nužudė:D
Annie 5865    
Bėga*
Annie 5865    
Pas mūsų Rudas vanduo iš krano bėka... Zjba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
kas tiesa tas tiesa :)
fucks 5865    
#8 o ka darot kai norit didelio reikalo? :D begat i lauka po egle? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#8 galiu tik pritari kitiems xD
Nuotraukos nėra
WiTneSS 5865    
#8 Nužudė šitas xD
Hug 5866    
#8 Užjaučiu. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Pas mus dažniausiai tualetai būna užrakinti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Pas mus iš vis vienas yra tas daiktas. jis raudonai pažymėtas, šūlė mus gaidina, nes iš "karšto" čiaupo bėga ledinis. ;/
xaoc 5866    
Pas mus dvokia , kriaukles apmiztos , tualetai... Geriau nesakysiu...
Nuotraukos nėra
kwintom 5866    
eik tu, pas mus nrm mokykla, kriauklės naujos, ir kranai nr su karštų vandenių;D
fucks 5866    
kranai geru spalvu parinkti :D
varna 5866    
o pas jus,ką,nėra??xD
xaoc 5866    
Tai jums sekasi... :D
varna 5866    
tikra tiesa..bet pas mus jau iš karštas vanduo atsirado xD
Grįžti į viršų