PATALPINTI
Tūsai 5834
fu.......
Tele2 5834
Pas mane namuose su manim 5 asmenys naudojasi tele2 ir pas neiviena iš mūsų ryšio negaudo...tai labai nervuoja...beto jau ir kaimynai skundžiasi,kad pas juos ryšio taipat tele2 nėra nors gyvenam miesto centre beveik :D
Eina sau..tokios fainos :)) liuks
Šalmas 5834
Pasivaikščiot tai gal ir nieko visai butu :)
Tačiau rankos vistiek negražios ;]
Fotošopas 5834
Daune :)
#26 nuo sporto visada taip buna
Žinoma,kad tik vyrai taip gali :)
Grįžti į viršų