PATALPINTI
Geras ;DD
O man atrodo,kad viskas čia liuks :)
Lietuviai 5830
#8 Nemalonu pašnekovui tik tokiu atvėju jeigu jis pats nesikeikientis žmogus
Ligonis
Kaunas 5830
#10 Visiškai sutinku :)
Aš rūkau 5830
#3 Visiškai pritariu. O šiaip tai tikrai labai jau nervinat su tuo rūkymu,kas per daug tas negerai,beto kiekvienas rūkantis žmogus manau žino kiek ir kaip jos kenkia.
Kerštas 5830
Mldc ;DDDDD
#1 pritariu
Grįžti į viršų