PATALPINTI
#2 o taip! :D
Nu bet tai jau liga
Skausmas 5831
#2 (y)
Tai gi čia baisu... ;D
Lietuviai 5831
#5 Žinoma nenormalu,juo labiau merginoms
Keistokas stilius manau :]
AbRocket 5831
Aš ir taip manau :]
Pienas 5831
#5 Nužudei ;D
Prajuokino ;DD
Grįžti į viršų