PATALPINTI
Niekam neidomus tie jusu l2 :))
ZALGIRIS 5588
Viktorija... Maciau daug debilu, bet tu, didziausia is ju visu :)
Na , bet pries idedant reiketu daug kartu persiskaityti ir isitikinti kad klaidu nera, jei nenori kad taip butu. :)))
Yay... Ir i sule nereiks! :D
Ko norit dovanu...? :D
Aha jo.... Kaip gerai kad jus prisimenat... :D
Čia buvo 5589
#8 Cia ne vein demotyvaciju puslapis. Cia talpinami ir taiklus pastebejimai, humoras...
#1 pritariu..
Vat va del to ir neidomu. Nes taskai po tasku.... O fule.. visai kitas reikalas.. Abu gerai bet fule geresne :P
Zalgiris !!!!
Grįžti į viršų