PATALPINTI
:DD Virsui paslepta jo "wee" o jau kur laikai nepaslepta. :D
Awwwww <3
Zuvyte ikrito
Buvom keturiese. As ir mano drauge.
#8 Kaip ir tokie kaip tu ;* #7 Nusizudyk. :)
#34 lopas... #38 gaila gyvuno, bet vistiek patiko? Man kazkodel galai nesueina... :)
Mariau, kurejas ir kalba apie save..... :)))
Tai tu gal Indre pasigydyk
"ryt ateisi? jei nelis ateisiu."
Grįžti į viršų