PATALPINTI
Nebutu to smailo butu gal visai nk demo. :D Ir as turiu.. :DD
Bet "mylį" tikrai nefaina klaida. :P
ryži- 5592
Tokie zmones tikrai daug kartu grazesni uz tas soleriumines blondes.... Ju odos spalva.. tie bruozai.. Ziauriai grazus. O tie kurie is ju saiposi tik pavydi. Nepasiseke kad as ne ryza. :D
"Loreal" 5592
Ne bobos, o merginos. :P
#1 true. :D
Ha ha ha. Kaip juokinga. :)
Ka jus zinot, gal Ugne nenesioja triusiku. :)
Grįžti į viršų