PATALPINTI
Tik palik ant tokių gaidiškų demotyvacijų komentarus ir užstums tokie gremlinai kaip 9/10 : DDD
Brigita Žiemyte,čia ir yra peliukai be akučių
Džiaugiesi visą gyvenimą sirgdamas.Pasiduokit silpnybei
Mano akys apsivėmė :(
Išbandžiau naują funkciją.
ir man px,kad vapšė 3 kartą rašau -_-
Šūdus vapšė patvirtina.Už paveiksliuką +,bet žodžiai tai vapšė jau..
"LOL" 5740
Jo,kiti obuoliai mano,kad čia pasityčiojimas
Adidas. 5740
O tau reikėtų eit galvą išsitrint pigiu benzinu
Vyrai.. 5753
Bet tai kaaaai diduma!
Grįžti į viršų