PATALPINTI
Jie,o ne mes..krepšininkai ir sirgaliai..Čia tas pats kaip "mes laimėjom/jie pralaimėjo" kai laimim arba pralaimim,neįdomu,kai taip veidmainiaujat.
Google. 5775
A. Čekuolis Žino tai,ko nežino google.
Nindzes... 5776
būtent
Yra 2 grožio tipai Ji neturi nei vieno :-DDD
Vaikai 5788
Viskas gerai yra,derinkis prie laikmečio ^^
Vaikai 5788
Man taip daug gražiau atrodo,nei grynai angliškai parašyta :}
Po 1 sekundės zapukas atsiras gale.
Gariūūūnai
Grįžti į viršų