Šaunuolė zvp... ;) Su vaikais reikia švelniai bendraut. ;D
Nepraraskim vilties
5248
Garsas, sukeliantis daugiau malonumo,
5259
#4 Dėl Resident Evil 3 100% sutinku. :) Dar labai patiko M.O.H. (visos dalys), bei Grand Turismo... :) O tas garsas tiek prisiminimu kelia... (Y)
Legalizavo žolę
5265
September 11, 2001 :)
Septyni - laimės simbolis.
5269
4 Mano!
Darbas,
5269
O taip...
Ar nustosi, žmogau,
5280
Aš myliu savo tėvynę, o ne jos valdžią... #11 Iš kokios čia pasakos eiles cituoji ruseli?
Ar yra nors krislelis galimybės,
5287
Patiko. (y)
Gulinčių niekas nemuša,
5288
Rastamanas savo kepurikę taip ir paliko ant kelio gulėt...
"Žinai žaidimą "tetris"?"
5289
#4 Kad tave Petruškevičius aprengtu...
Gražiausia metų lesbietė
5292
Draugaudama su bieberiu, tik dar labiau išsidave... :)
Atgal2324252627282930313233Pirmyn