Nežinau kaip tu, bet esu 100% sveikas. ;) Ačiū už rūpestį. ;)
Spręsk apie knygą,
5385
Spręsk apie knygą,
5385
Oi nervina tie netyčiniai d-postai ;@
Spręsk apie knygą,
5385
Oi nervina tie netyčiniai d-postai ;@
Spręsk apie knygą,
5385
#10 Kokius tu čia vėjus pradėjai velt? xD
Spręsk apie knygą,
5385
#10 Kokius tu čia vėjus pradėjai velt? xD
Spręsk apie knygą,
5385
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
Spręsk apie knygą,
5385
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
Spręsk apie knygą,
5385
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
Spręsk apie knygą,
5385
#5 Matos jau ir psichuškėj pajungė net'a...
Spręsk apie knygą,
5386
Statom barikadas!!! Gal kas paskolins ašarinių dujų?
Atgal2627282930313233343536Pirmyn