#126 Deja, kad ir kaip tau tai keistai nuskambėtu aš nieko prieš ryžus žmones neturiu. Netgi pažįstų porą jų (ne aš ne ryžas). Nori tikėk nori ne, bet esu palyginus tolerantiškas pilietis (neskatinu nei rasizmo nei panašaus šūdo) tol kol nėra liečiamas JB klausimas...
Užbieberizuota
5474
Užbieberizuota
5474
#121 Vargu ar čia yra ko pavydėt, kai tokios gerbėjos... (manau visi supratot, kad kalba eina apie ta ryžą paskutinėje foto ;D)
Užbieberizuota
5474
Pasirodo už mane atsake #108 :D Thx man :D
Užbieberizuota
5474
#104 Hmm... Manau antifanas :)
Užbieberizuota
5474
#102 Įdomu kodėl...
Užbieberizuota
5474
Belieka tik gailėtis, kad nedalyvavau šturmuotojų su kiaušiniais būryje... :D
Sveikas, ką nuveikiai per žiemos atostogas?
5477
Če?
Sąžinė -
5477
Kur one.lt emblema ?
Vaiduokliai..
5480
Eina šikt kaip išgasdino :D 3 nakties žiūrėjau
Mažos, vidutinės, didelės..
5483
Graži panelė
Atgal3031323334353637Pirmyn