#5 Rašiau ilgą komentarą, bet neišsisaugojo :/ ai, whateva, trumpai. Nepataikei, žiopleli, tik priešingai nei kai kurie, ne visi mąsto antru galu ;]
Stiprios ir nepriklausomos moters
4235
Aš studentas ir aš nenoriu nieko mokytis,
4236
#1 Žiūrint kokią specialybę baigsi. Jei būsi dar vienas teisės studentas, tai galiu garantuot, kad nepadės nei pažintys, nei gražiai atrodantis CV. Reik mąstyt su galva, o ne su kitom kūno dalim, ieškoti galimybių gyvenime ir nereiks vargt su minimalia alga. Kaip pats save pristatysi darbo rinkai, tiek pasiūlymų ir turėsi. Ir išvis, kas čia per požiūris. Kurkit savo verslus, jūs būkit vadovai, o ne lenkit kitiem nugaras :)
Stiprios ir nepriklausomos moters
4236
#2 #3 Gyvenat labai senais stereotipais.
Kaip supermamai gimė idėja
4239
Visoms toms supermamytėms pirmiausiai reiktų pasižiūrėti į save ir savo auklėjimo ypatumus. Spėju, kad kai kurie vaikai internete pamato palyginus daug gražesnių dalykų, nei tų supermamyčių namuose.
Tik 5 litai,
4241
#3 Nors vienas moderatorius kažko naudingo visuomenei veikia :D
Tik 5 litai,
4242
Njium, bet autoriau tju ir skėljei čja
Kuo tamsesnis viršelis
4243
#6 Na va, prisijungsi ir tu prie savo draugo, kuris oficialiai atsisakė gyvenimo :D Juokai juokais, bet sveikinu, pagaliau būsi rimtc vyras :)))
Kuo tamsesnis viršelis
4245
#4 Prastas draugas, jei tokius patarimus dalina :D Smagaus vakaro, Ignassin ;)
Kuo tamsesnis viršelis
4245
#2 O tu niekaip nepasimokai, deja :D
Kuo tamsesnis viršelis
4246
Ignassin, per ausis tau už šitą reiktų duot :D
Atgal7891011121314151617Pirmyn