Optimistai jūs, vyrija :D
Kovo 8-ta - moterų diena,
4122
"Aš tau nupirksiu..." - tai žodžiai,
4136
Kaip fain, kad galiu dirbt ir užsidirbt pati ir nereik prašyt kaip varguolei išmaldos :D
Ar tik ne laikas
4138
Smagiai :D
Fuuuuu! Žiūrėk!
4146
Nori ir rūko, ot problema :D
Pica ir vynas -
4153
#1 Aš ir taip sakau
O aš maniau
4159
Jau net įdomu darosi, kiek Šalčiūčela demotyvacijai už reklamą moka? :D
Vyrų ir moterų
4162
#2 Kur sakiau, kad netvarkingumo ar kvailumo požymis? :D Savo interpretacijom užsiimk delfio komentarų skilty, veikėjau.
Tikras vyras verkia tik tada,
4162
Bandžiau čia įžvelgt ironiją, bet panašu, kad vnz3 dar tokio lygio nepasiekė :D
Vyrų ir moterų
4163
Apatinėj fotkėj esančius tik pagaut ir nuskust :/
Moterų evoliucija
4169
#3 Moterys gi ne žmonės, ar ne? ;))
Atgal345678910111213Pirmyn