Panašu, kad vyrai į kariuomenę neina, o autorė į mokyklą nesugebėjo nueiti, ką jau bekalbėt apie supratimą kas yra "vyriškumas".
Dėl ko vyrai tokie sumoteriškėję?
4171
Čia Lietuva
4173
Autoriui už tokią rašybos klaidą reiktų nukapoti pirštus. Lietuva, berašti.
Pagaliau vaikinas pasitiki ir leido
4176
:DD nais
Jei žmogus iš tikrųjų stiprus
4178
#2 Nu bliaaam, sugadinai tokį momentą :D
Jei žmogus iš tikrųjų stiprus
4178
Ir tigro fotkė čia žiauriai į temą
Lietuvoje pakanka mokėti čiuožti ledu, kad gautum
4179
#5 Nai nai nai, kažkam laikas grįžti į mokyklą :D
Rado vaikiną, kuris negeria, nerūko,
4184
Kokie graudūs vyrų paverkšlenimai apie tai, kad moterims reikia tik pinigų :) Elementaru, kad geriau gyventi su žmogumi, kuris gali užtikrinti finansinį saugumą, o ne su kažkokiu bomžiuku, kuris nors ir labai romantiškas, bet vaikšto tuščia galva. Visų pirma, tai moteris žavi ne pats faktas, kad vyras turi pinigų, o kad sugeba juos uždirbti. Tai parodo jo išmonę ir sugebėjimą gyventi. Čia panašiai kaip pirmykščiai žmonės. Jei vyras sugebėdavo sumedžioti kažką ir parnešti į namus - moteris su juo jausdavosi saugiau, nei su tuo, kuris tik gėlytes skindavo. O ir pačios vyrų savybės kartu su pinigais tik paaštrėja, tokios kaip: pasitikėjimas savimi, savigarba, orumas ir t..t Taip, kad nustokit verkt :)
Pasibaigė
4185
Gana ėst kaip kiaulėm, sportuot eikit ;/
Nu ne, man nešalta,
4186
#1 Ignassin...:D Jau iš ko, iš ko, bet iš tavęs nesitikėjau tokio komentaro :D
Kada žmonės supras, kad jei tau nepatinka
4194
#2 Kokie visi greiti teisti :) Kad su pagarba lietuviams prastai, tai čia faktas, bet bent jau mirusius gerbkit, dvasios ubagai.
Atgal4567891011121314Pirmyn