PATALPINTI

Alkoholis. Galbūt neverta pradėti ir skaudinti - artimų žmonių, ne visi žmonės tokie atlaidūs..

2011.03.09 john
  • 199
23
Alkoholis. Galbūt neverta pradėti ir skaudinti



Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Bybi dejau ant to supisto bomzo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#19 teisingai isvertei tiems kas nemoka skaityti tarp eiluciu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
<3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Verkiau tai nesveikai... Kaip primena mano gyvenima.. turejau teti kury mylejau taip smarkiai.. ir jis pradejo gerti, ir vistiek jy tebemylejau... ir jis vistiek tebegeria.. Ir as jam nerupiu, nors jis man buvo pats brangiausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Vaikai jus vaikai.... Taigi aisku, kad žmogus kažkada savo gyvenime padare klaida, pradėjo gerti ar ką vartoti. Metė darbą, išėjo iš namų... O šėima kaip matote liko, liko sveika ir neblogai gyvenanti, kitaip jie visi būtu pasiekia tokį skurdą kaip šis žmogus.
Išmokit skaityt tarp eilučių, ižvelgt mintį ir prasmę :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Video tai pagerintas. bet ka tu cia situo uzrasu pasakyt norejai taip ir nesupratau. nes nesirisa man cia tas alkoholis, prie tokio video
vadimas 5585    
Kur sitame video alkoholis? maciau tik benami vyra, kuris susitiko su savo seima. :?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
tikrai sugraudino ;/ bet nemaciau as cia jokio alkoholio bsk nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
vid geras bet demo tai nelabai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Būtų nuostabi demo jei antraštę biškį pataisius. sugraudino net. :)
Teenagor 5585    
gražu, bet neprisisvajokim o demo tai lievą sugalvojai, + tik dėl vid.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#11 tu tikrai esi apgailėtinas + bejausmis..
povilasq 5585    
kas ble daros, dar net ne pilnatis, o modai jai apsiverke vaiksto emotyvacijas pralesdinedami...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Vos neapsiverkiau ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
sugraudino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
KAD TIKRAME GYVENIME TAIP BUTU BET NEEEEEEEE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
naivuoliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Ant tos vietos kur apkabino apsiverkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
LG reklama..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
stai kur tikra demotyvacija. Labai pamokanti. man net asaros pradejo riedet, tai yra gyvenimiska, o ne tos jusu demotyvacijos, kur nieko gero nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
kaip tik tinka mano seimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
ir dar spauskit like
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
gera demo su mintim respect john
Grįžti į viršų