PATALPINTI
#5 gerai būtų, jeigu jis žmogus būtų.
#4 anksčiau kašį žiūrėdavau, nes futbolas nuobodus atrodydavo. : D dabar kašis nuobodus.
kieta demotyvacija šiaip. Bet vis tiek futbolas man labiau prie širdies nei krepšinis.
man tai jie arba jis juokingi... arba juokingas.
#3 aš vistiek manau, kad diržas pernelyg drastiška. :D manęs niekada gyvenime nemušė. Baisiausia būdavo, kai padarydavau kažką negero kitam vaikui ar negražiai kalbėdavau ir tada versdavo atsiprašyt. Damn :D
drįsčiau teigti, kad mušamas vaikas gali išaugti smurtautoju(a). Ta prasme, vaikus bausti reikia (senas geras būdas - į kampą) bet kelti prieš juos rankos (plekštelėjimas ranka per užpakalį nesiskaito) negalima.
MERGINA 5872
#5 O kas demotyvacijoj užrašyta? :D
iš principo įvertinau penketu.
#6 Būna geresnių. :D bugatti turėčiau - vyro nenorėčiau. Dar sudaužytų. :D
MERGINA 5873
aš manau, kad liptų visi, kurie aukščio nebijo. (: aš irgi lipčiau, bet manau, kad turėčiau tikslą... Užlipti. Apsižvalgyti.
Grįžti į viršų