PATALPINTI
Voras 5877
#19 būtų mano - nebijočiau, bet šiaip tokį kur namuose užsiveisusį pamatyt....aaaa! čiuju iš namų kraustyčiausi :D
#1 neturėjau tokios idėjos, bet viena iš nuotraukų kurios tiko buvo tuščias kambarys.
EMO 5877
#11 nemačiau (:
Būtų smagu, jei susirastum savo fotkių. PILNAS INTIKAS, C'mon!
Moterys 5877
#8 Ko rėki? Tyliai būk, ble.
FAKTAS. 5877
#28 am... sakyčiau perkeliant skaičius iš vienos lygybės pusės į kitą skaičiaus žeklas keičiasi.
EMO 5878
#5 čia vien pats faktas. Būna žmonių, kurie kad nusiramintų auskarus veriasi, kurie pjaustosi, rėkia klykia ir pan. Bet įmečiau stereotipinį.
EMO 5878
#4 iš esmės turi būt įmanoma prisiregint, nebent gali kviest tik modai, nes pas mane akivaizdžiai tokios funkcijos nėra
EMO 5878
#2 duotum email'ą pabandyčiau pakviest kada nors :D Bet ten šiaip tarkim yra video kur berniukui mažam smilkinyje kirmėlės veisiasi.
TU 5878
#18 vartojam. ir smarkiai.
Grįžti į viršų