PATALPINTI
šiaip gal jis raištelius raišiojasi norėdamas kažką paminėti ar pažymėti, čia mano spėjimas. nes demotyvacija nelogiška, apgailėtina ir netolerantiška net savai rasei. Hell no, prikolai apie neformalus nėra itin juokingi (emo lochai, o ne neformalai). Tavo bajeris - tu ir juokis.!
Vaikas 5877
#1 tavo problemo. Na šiaip čia priklauso nuo požiūrio į gyvenimą. Jeigu nori pratęsti giminę tai teks.
arba čia todėl kad aš pana, arba tikrai ne visada veikia :D būna taip, kad visi galvoja, kad varom į kauną, o kažkodėl ryte atsibundam klaipėdoj.
Tylėjimas 5877
#3 nebūna išimčių.
bet kuriuo atveju visada atsiras moterų kurios bus protingesnės už kai kuriuos vyrus, ir aišku yra vyrų, kurie yra protingesni už kai kurias moteris.
#23 nežinau kodėl, man man mansonas, emilie ir cobainas nesiderina :D Bet demo labai gera.
Sania taip ir gyvena... be idėjų, be moralės, be smegenų. GALVOK ką rašai. Debiliškiausias(čia iš principo taip parašysiu, nors buvo ir blogesnių demo) EVER!
varškytis katinėlis. :S
Voras 5877
#24 idiotas. argumentus matau tavo komentare. #25 aš savo monstriuką tai ant rankų jamu ir kietiem galiu duot, jam patinka laipiot per plaukus, per kaklą, nugarą ir pan, nu jis sėdi be savo nuodų liaukų.
Pinigai 5877
#3 manau, kad žmonės gali atsirinkti kam duoti pinigų kam ne, ir faktas, kad dauguma jų tų pinigų neverti.
Grįžti į viršų