PATALPINTI
;D labai jau susireiksminusi asmenybe kure demo
Koks grozis!!! sokoladinis pyragas su plakta grietinele!!
;D bet tai idomus tie Fb useriai ;D slykstu mat jiems, voveriuka luptu kailiuku pamate mat xD Tokius turbut ir nuo saldytos vistos vaizdo supykina, o ka jau kalbet apie lasisas isverstom akim ant ledo gulincias, maximos saldytuvuose
O yra kurie nenoretu?
Biologija 5525
Nieko 6klasej idomesne biologija, negu 5.
Tevai augino vaika, o uzaugo emo
linksmi mazgiai. 0:30 ;D
Sita turbut is tos 'spakliu kilogramais perkanciu ziurkiu' kompanijos , kur neperseniausia demo buvo imesta
va cia tai zodynelis ;D Pidvalka? ka sitas reiskia?
Grįžti į viršų