PATALPINTI
#5 Tada tavo demotyvacija priestarauja tavo komentarui:) Ne mes nezinom, ka galvojo autoriai piesdami "Paskutine vakariene' ar 'Mona Liza" GAL jie nelabai norejo tu darbu daryt ir pan, bet rezultatus mes matome, tai vertinami ir pripazinti MENO kuriniai :) Jeigu turi talenta kazkam, tarkim piesimui, tu ir budamas blogos nuotaikos reikalui esant sugebesi nupiest tarkim realistiskai atrodanti zmogu,tau jis bus eilinis piesinukas, o kazkam tai gali pasirodyti super. IR reikia nepamirst,kad kiekvienas gali savaip suprast Mena,nes jeigu kazkoks 'Juodasis kvadratas' ar kazkas panasaus, buvo pripazintas menu, tada kiekvienas is musu gali but menininkais :)
Prigavo truputi ir tiek ;D
*Nusivylusiai vyrais* Tu teisi is dalies, bet ner jau taip paprastai viskas :) Tiesiog mes kitaip reaguojam i ivairius dalykus, ir maziau linke lieti asaras. Maziau jautrus esam ir tiek, bet nesam salti.Jus emociskai issikraunat asarele isspausdamos, o mes su draugais gerdami alu, ar ziuredami sporto varzybas ir pan :)
Taip, o kas tau neaisku?
O tai kada jis prade repuot? Dvi minutes lojimo, o repavimo ne uzuominos
#3 norint firmos direktorium nereikalingas geras issilavinimas ;/ Priesingai nei kastuvo valdymui
Tegul verkia,nieks jug nevercia ir nedraudzia
O alus!Zinoma ,kad verta
Labai, labai neteisinga demo mintis :)
1.Ji per sena PedoMeskiui. 2.PedoMeskis ne zudikas, jis kita veiksma daro ;D
Grįžti į viršų