PATALPINTI
:D Baigesi bonke - baigesi draugyste? Va cia tai kliedesys!
Wikipedia, 5535
Jeigu autoriui 'susirast paciam' - sedejimas bibliotekoj tarp kalno knygu ir ieskot norimos info..tada demo teisinga. Bet zmogus jau toks padaras, kad daznai renkasi patogiausia,optimaliausia buda.Pvz pasinaudot google, ir jeigu norimos info ras wikipedijoj, tai nematau cia jokio kvailumo.
Ne tie tyciojasi, kiek jiems tiesiogine to zodzio prasme PX. Ziauru, bet taip jau yra
:) Na aisku galima pykt vien delto,kad bandoma pasiept vyrus, bet tiesos yra=D
Skausmas 5537
#6 nors kalbama apie kitoki skausma, bet tavo paminetas budas irgi gali but skausmingas ;/
tas ' ai bleet' zudantis ;D
#7 Ispudingas Trollinimo lygis,mldc Gera demo ;D
#1 nuostabu, vienu degradu maziau Lietuvoj liks
Na ir tegul sau linksminasi su draugais, visiems reikia poilsio,nelaikysi jug priristo 24/7 prie saves.Lyg pati nenoretum kartais su draugem po parduotuves pavaiksciot , ar siaip taip sakant mergaitiskoj kompanijoj paplepet ^.^
Grįžti į viršų