put another steroid in my ass pls
Pavasaris jau įsibėgėja - ar nebus gėdos prie ežeriuko?
sqlD
5112
Anonimas
5202
www.facebook.com/gerimudebesis
Anonimas
5203
tik nepersistenkit, vaikinai, kas per daug - tas nesveika :)
Anonimas
5203
Bus geda :(
Anonimas
5203
pff, nekompleksuoju dėl tokių dalykų, viskas per daug išpūsta.. Patinku sau toks koks esu :P in ur face, beatch
Spameris
5203
Ne, nebus.
Geras_Iksas
5204
demo autoriau, biski su kompleksais pas tave problemos ar tik siaip laikai save grazuoliu? :D
Ignassin
5204
#1 Vyrai, žinokit, pilvas ne nuo alaus, o alui! ;)
Ignassin
5204
Bus bus :)))
anonimas
5204
kai turiu alaus presą? nė velnio
|

