Ne nenoriu, nes atkreipiau demesi kaip tik su audi taip ir issisokelis, durnelis ir niekad savo vietoj nebuna, net ir baliuose, atkreipkit demesi. Kalbu faktais. Pats neturiu nei audi nei bmw, mersa dzipa siuo metu vairuoju, bet jei labai noretusi mazos is sportines tai rinkciausi is bmw, nes nauji bmw daug geriau ziurisi ir juda ir komfortiskiau negu naujose audinese.
Aš žinau, - tu manęs nori...
Anonimas
4766
Anonimas
4769
Pasikelus mazule
scream2207
4769
vertas demesio aparatas
Anonimas
4769
#2 trantas kurio gyvenime neturesi. na nebent po kokiu 20 metu kai bus tas pats kas dabar bulka. nors ir tai ziurek sakysi quattro per brangus islaikymas
Anonimas
4769
#2 tu gal nebesvaik :D
Anonimas
4769
Tauip, taves noriu akmenie. Tik dar akmenu tas trantas galetu neuzstoti tai vapshe zjbs.
Anonimas
4769
is kur zinai?
|

