Kurmi iPhone ekranai trapūs atsargiai.
Ir tuo momentu - mano širdis vos nesustojo...
Kresencijus
1928
Anonimas
4766
ka kainuoja? 200lt toksai.
Anonimas
4766
"OMG TELEFONAS VOS NEĮKRITO Į KANALIZACIJA, geriau nufotkinsiu, o tada gal ir pasiimsiu dar..."
Anonimas
4767
Ir derebanciom rankom bandydamas paimti pats netyičia įstumi.
Anonimas
4770
aš blogai nužiūrėjau ar ką, nes matau kelis jau įkritusius:D
Anonimas
4770
gal varguoliams ir daug
Anonimas
4770
#1 Šudas, ne šūdas, bet kainuoja daug.
Anonimas
4770
tokio sudo ir negaila butu :)
|

