Religija - mano asmeniškas pasirinkimas!

2009.12.01 Darkless
  • 135
9
religija,ctrl, alt, del







Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
arba Ctrl+Alt+Esc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#3 katalikybe ne ysitikinimas o isjuoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
task manager :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
bicas svencia tris karalius :))) geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5975    
magikas rinkinys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
negrazu saipytis is kitu isitikinimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6045    
tu debilas esi, nes visu pirma nesupranti ka si kombinacija reiskia ant klavos bei kas yra trys karaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6045    
nu ir kasd cia jokinga?blt ******* imetat nesamoniu net nejokingu nebutumet lietviai :\
Grįžti į viršų