Blogai supranta tie, kurie mano, kad pasakymu "svarbiausia - vidus" turėta omeny, jog tas vidus gražus, "didelė širdis" ir pan. Nepaisant "vyriškos" išvaizdos, jis nebrandesnis už berniuką, kuriam mama yra viskas.
Nesvarbu, kaip tu atrodai iš išorės - Svarbiausia - vidus
Anonimas
4920
Anonimas
5117
#6 rasyt ismok, debile ir nesamoniu nesnekek
Anonimas
5181
tai va tokie kurie vos sugeba zidi istart ir kociojas kad nors atrodytu baisiai kitaip ir dauzo kiekvienam kampe tokius forsai pasigave ;D
Anonimas
5338
www.imdb.com/name/nm1323584/ 35jam,daznai sportiskas sudejimas prideda tokios brandos ispudi didesni,o siaip tai vyru ir ypac sportininku galiojimo laikas ilgesnis ;) ,jis dar ilgai atrodys padoriai.
Anonimas
5338
#3 Kazin kiek matinai iki uzsilenkimo truksta. O jis, jau dabar atrodo kaip 40-ties metu.
Anonimas
5339
#2 uzsilenks mocia ir viskas po biski susitvarkys i vietas+ sutiks svelnia moteri su dideli sirdim(koks pats yra) ir prades gyvent ;)
Anonimas
5339
Tai toks ir bus visa gyvenima vienas, jau kiek metu jam.Kazkoki filma panasu mates, kur motina, net isteket uz savo sunaus norejo.As pabaigiu mokykla ieskausi darbo ir gyvenu atskirai, kad man panasiai nebutu :D
Anonimas
5339
Kaip ziauru
|

